Ўқиляпти: 17 сентябрь – “Бутунжаҳон тозалик куни” муносабати билан Бухоро ихтисослаштирилган “Жайрон” питомнигида экологик акция ўтказилди
Bukhara News > Бухоро > 17 сентябрь – “Бутунжаҳон тозалик куни” муносабати билан Бухоро ихтисослаштирилган “Жайрон” питомнигида экологик акция ўтказилди
17 сентябрь – “Бутунжаҳон тозалик куни” муносабати билан Бухоро ихтисослаштирилган “Жайрон” питомнигида экологик акция ўтказилди
18.09.2022 266
Экологик ҳашарда Бухоро вилояти Экология ва атроф муҳитни муҳофаза қилиш бошқармаси, Бухоро вилояти Ички Ишлар Бошқармаси,Миллий Гвардия ҳамда Ўзбекистон Экологик партияси Бухоро вилоят партия ташкилоти Кенгаши Ижроия қўмитаси ҳамда атроф муҳитга бефарқ бўлмаган кўнгиллилар иштирок этдилар.
Азиз ватандошлар тозалик куни акциясида сиз ҳам фаол иштирок этинг, зеро тозалик – миллатимизнинг юксак маданият ифодасидир!